Товари і послуги

Товари і послуги

38

Антижук для деревини - ЕкоЗАП-38 Anti Insect (1:4)

в наявності
Фасування
423.50 грн / шт
360.0 грн / шт
від 10шт
Купити
Економте 635 грн, замовивши 10 шт.

ЕкоЗАП-38 Аnti-insect (КОНЦЕНТРАТ 1:4)
Засіб для знищення дереворуйнуючих комах та профілактичного захисту

ПРИЗНАЧЕННЯ:
ЕкоЗАП-38 Anti-insect – концентрований засіб, призначений для боротьби з дереворуйнуючими комахами (жуки-точильщики, вусачі тощо) у вже ураженій деревині, а також для профілактичного захисту в інтер’єрах та екстер’єрах без прямого тривалого контакту з землею. У склад входять регулятори росту комах, які надійно ліквідують та захищають на тривалий термін оброблену деревину від подальшого ураження.
Типові позначення відносно DIN 68 800-03
Fb, P, Ip, 1, 2, 3, S

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
- Перед нанесенням препарату поверхню слід очистити від пилу, бруду, жирних плям тощо.
- Якщо поверхня деревини уражена біологічними агентами слід спочатку провести обробку препаратом ЕкоЗАП-33 WhiteWood, який поверне натуральний колір та дезінфікує деревину.

ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ:
Перед застосуванням концентрат слід розвести з водою у співвідношенні 1:4 (1 частина концентрату на 4 частини води).

ЗАСТОСУВАННЯ:
- Для профілактичної обробки препарат слід наносити рівномірним шаром по всій оброблюваній поверхні за допомогою пензля, валика, пневморозпилювача чи занурення. Рекомендується 1-2-разова обробка поверхні деревини при температурі навколишнього середовища від +5 оС до +35 оС.
- Якщо деревина уражена шкідниками, слід ввести розчин у всі отвори, утворені жуками. Також рекомендуємо висвердлити отвори (діаметром 3-4мм) на ¾ товщини оброблюваного матеріалу рівномірно по всій площі. В отвори ввести розчин. Обробку повторити 2-3 рази.
- Розхід робочого розчину – 1кг концентрату на обробку до 30м2.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:
- При виготовленні робочого розчину і роботі з ним слід використовувати індивідуальні засоби захисту - окуляри, рукавички.
- При попаданні в очі, промити струменем протічної води, у разі потреби звернутися до лікаря. При попаданні на шкіру змити водою.
- При попаданні на шкіру змити водою.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ: - Пожежовибухобезпечний. - Слід транспортувати окремо від харчових продуктів. - Зберігати в щільно закритій тарі. - Гарантійний термін зберігання концентрату 24 місяці, готового розчину - 14 днів. - Берегти в недоступному для дітей місці.
СКЛАД:
Регулятор росту комах, неорганічні кислоти, синтетичний піретроїд, ПАР, вода.