Товари і послуги

Товари і послуги

33

Відбілювач для деревини - ЕкоЗАП - 33 WhiteWood(1:1)

в наявності
Фасування
950.00 грн / шт
0.0 грн / шт
від 10шт
Купити
Економте 9500 грн, замовивши 10 шт.

ЕкоЗАП-33-White Wood (КОНЦЕНТРАТ 1:1)
Препарат для відбілювання та дезінфекції деревини

ПРИЗНАЧЕННЯ:
Препарат ЕкоЗАП-33 WhiteWood призначений для швидкого та глибокого відбілювання та дезінфекції поверхонь, які потемніли в результаті грибкових уражень (забарвлень), дії атмосферних явищ, УФ-променів, а також знищення поверхневих біоуражень різних порід деревини.

МЕХАНІЗМ ДІЇ:
Препарат ЕкоЗАП-33 WhiteWood – ефективна композиція діючих речовин, на основі хлорвмісних сполук. Активні компоненти глибоко проникають в деревину, дезінфікують та знебарвлюють деревозабарвлюючі гриби та сірий наліт глибиною до 3мм. Повернення природного кольору відбувається протягом 1 – 3 годин в залежності від умов.

ВЛАСТИВОСТІ:

  • повертає деревині природний колір;
  • не змінює структури деревини;
  • проникає глибоко в деревину знищуючи біоураження;
  • можна використовувати для обробки піддонів для зберігання і транспортування харчових продуктів.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
- Перед нанесенням препарату поверхню слід очистити від пилу, бруду, жирних плям тощо.
- Рекомендується провести пробне тестування розчину на невеликій ділянці деревини.
- Місця, які не потребують обробки, необхідно захистити від випадкового попадання препарату.

ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ:
ЕкоЗАП-33 WhiteWood – концентрований препарат. У залежності від терміну зберігання препарату, породи деревини та глибини ураження можна застосовувати його як робочий розчин, розведений з водою 1:1, так і концентрат.

ЗАСТОСУВАННЯ:
Препарат наносять на уражені ділянки деревини пензлем з синтетичного ворсу з витратою на 1м2 не менше 150-200 мг/м2 та залишають на 1-3 години в залежності від стану поверхні. У разі потреби обробку слід повторити. Після закінчення обробки препарат слід змити з поверхні великою кількістю води, особливо якщо поверхня буде покриватись ЛФМ.
Для остаточного вирівнювання кольору та отримання однорідного забарвлення деревини, додатково можна застосовувати препарат ЕкоЗАП-33 White Wood soft.
Задля уникнення повторного ураження після проведення операції відбілення рекомендується обробка антисептичними препаратами ЕкоЗАП-24АЖ, ЕкоЗАП-26АП, ЕкоЗАП37AExtra чи ЕкоЗАП-27АЗ.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:
- Увага! Сильно лужний розчин! Під час виготовлення робочого розчину і роботі з ним слід обов’язково використовувати індивідуальні засоби захисту - окуляри, рукавички, респіратор.
- При попаданні в очі промити струменем протічної води протягом 10-15 хвилин, у разі потреби звернутися до лікаря. При попаданні на шкіру змити великою кількістю води.
- Не збовтувати, не кидати, не нахиляти!


ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ: - Пожежовибухобезпечний. - Слід транспортувати окремо від харчових продуктів. - Зберігати в щільно закритій тарі, в темному, прохолодному місці. - Використати протягом 10 днів з моменту відкриття каністри. - Гарантійний термін зберігання 9 місяців, після 6 місяців використовувати препарат в концентрованому вигляді. - Берегти в недоступному для дітей місці.

СКЛАД:
Композиція діючих речовин на основі хлорвмісних сполук, стабілізатор, комплексоутворювач, ПАР, згущувач.