Товари і послуги

Товари і послуги

23

Засіб для видалення плісняви - ЕкоЗАП-23AntiMould

в наявності
Фасування
53.90 грн / шт
45.8 грн / шт
від 10шт
Купити
Економте 81 грн, замовивши 10 шт.

ЕкоЗАП-23 AntiMould (1:1)
Ефективний засіб для знищення плісені з вибілюючим ефектом

ПРИЗНАЧЕННЯ:
ЕкоЗАП-23 AntiMould – засіб для видалення плісені з пористих будівельних матеріалів, з каменю, штукатурки, бетону, дерева, азбестоцементних плит, швів між плиткою тощо. Застосовується для очищення ванних кімнат, душових кабін, дерев’яних поверхонь у лазнях і саунах, видаляє цвіль і знищує запах у підвальних приміщеннях. Видимий результат вже через 10хв.

ЗАСТОСУВАННЯ:
Перед початком обробки не слід знімати суху плісняву, це може призвести до утворення пилу з шкідливими мікроорганізмами!
Уражену ділянку потрібно обробити препаратом і через 60хв. вологу цвіль видалити механічним способом (щіткою, скребком тощо). При сильному ураженні обробку слід повторити.
На очищену суху поверхню нанести препарат ЕкоЗАП-43 WS Grunt для запобігання повторного ураження.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:
- При виготовленні робочого розчину і роботі з ним слід використовувати індивідуальні засоби захисту - окуляри, рукавички. Не вдихати аерозолі.
- При попаданні в очі промити струменем протічної води, у разі потреби звернутися до лікаря.
- При попаданні на шкіру змити водою.
- Слід забезпечити достатню вентиляцію робочої зони.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ: - Пожежовибухобезпечний. - Слід транспортувати окремо від харчових продуктів. - Зберігати в щільно закритій тарі в недоступному для дітей місці. - Гарантійний термін зберігання концентрату 12 міс.

СКЛАД: гіпохлорит натрію, стабілізатор, суміш ПАР, вода.