Товари і послуги

Товари і послуги

35

Гідрофобізатор - ЕкоЗАП-35 Water Stop (1:3)

в наявності
Фасування
99.60 грн / шт
84.7 грн / шт
від 10шт
Купити
Економте 149 грн, замовивши 10 шт.

ЕкоЗАП-35 WaterStop (КОНЦЕНТРАТ - 1:3; 1:18)
Засіб для надання пористим поверхням гідрофобних властивостей

ПРИЗНАЧЕННЯ:
ЕкоЗАП-35 WaterStop – концентрований гідрофобізуючий засіб, призначений для надання пористим будівельним матеріалам, будівлям та спорудам з цегли, мармуру, цементу, бетону, азбестоцементу, черепиці та інших матеріалів подібного типу від фундаменту до покрівлі як у промислових, так і в житлових умовах водовідштовхувальних властивостей для продовження їх терміну експлуатації.
Поверхня, оброблена засобом ЕкоЗАП-35 WaterStop, не вбирає вологу і зберігає газо- та паропроникність, що підвищує захисні властивості матеріалів.

ВЛАСТИВОСТІ:
- значне підвищення корозійної стійкості;
- підвищення морозостійкості матеріалів;
- водовідштовхувальні властивості (практично повністю виключає поглинання вологи і капілярний підсос);
- не змінює зовнішнього вигляду;
- термін захисту 15-20 років. 

ПРИГОТУВАННЯ РОЗЧИНУ:
ЕкоЗАП-35 WaterStop – концентрат. В залежності від фасування, засіб слід розчинити з водою в пропорції 1:3 чи 1:18 (0,5л каністра).

ЗАСТОСУВАННЯ:
1. Нанесення робочого розчину на поверхню з допомогою валика, щітки з синтетичним ворсом, розпилювача:
- Розчин слід наносити рівномірно на всю площу оброблювальної поверхні (попередньо очищеної від бруду, висолів, жирних плям тощо) в один шар до появи блиску рідини.
- Обробку слід проводити в суху погоду при температурі навколишнього середовища не нижче +5оС, в іншому випадку гідрофобний ефект різко знизиться.
- Після обробки поверхню слід захистити від впливу атмосферних опадів до висихання. Поверхня отримує водовідштовхувальні властивості через 2 доби після нанесення.
2. Введення в будівельні суміші:
- Ввести в склад будівельної суміші з водою замішування.
- ЕкоЗАП-35 WaterStop слід вводити в розчин в кількості 0,1-0,2 % від об’єму в’яжучого (цемент, клей) при концентрації 1:18, та 1-1,5 % при концентрації 1:3.

ВИТРАТА:
- 200-250 гр/м2 – обробка поверхні з червоної цегли;
- 250-350 гр/м2 – обробка поверхні з штукатурки, силікатної цегли, облицювального каменю, гіпсу, бетону, пісковику;
- 350-500 гр/м2 – обробка поверхні з газобетону.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:
- Увага! Сильно лужний розчин! При приготуванні робочого розчину і роботі з ним слід використовувати індивідуальні засоби захисту - окуляри, рукавички.
- При попаданні в очі, промити струменем протічної води, у разі потреби звернутися до лікаря. При попаданні на шкіру змити водою.
- Слід забезпечити достатню вентиляцію робочої зони. ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ: - Пожежовибухобезпечний. - Слід транспортувати окремо від харчових продуктів. - Гарантійний термін зберігання концентрату 12 місяців. - Засіб зберігає свої властивості після 5 циклів замороження-розмороження. - Зберігати в недоступному для дітей місці. СКЛАД: суміш кремнійорганічних з’єднань на водній основі, вода.