Товари і послуги

Товари і послуги

41 1%d0%bb

Перетворювач іржі - ЕкоЗАП-41ОА (1:2)

в наявності
Фасування
81.40 грн / шт
69.2 грн / шт
від 10шт
Купити
Економте 122 грн, замовивши 10 шт.

ЕкоЗАП-41 ОА (КОНЦЕНТРАТ - 1:2)
Перетворювач іржі

ПРИЗНАЧЕННЯ:
ЕкоЗАП-41 ОА – концентрований засіб для видалення іржі з поверхні металів (перетворює іржу на стійку захисну плівку на поверхні металу), а також для видалення плям іржі з бетонних, керамічних, емальованих, кам’яних поверхонь.
Підвищує адгезію ЛФМ. Може використовуватись для підготовки металевих поверхонь перед покриттям лакофарбовими матеріалами.

ЗАСТОСУВАННЯ:
ЕкоЗАП-41 ОА – концентрат. Перед використанням слід розвести з водою в співвідношенні 1:2. При сильних забрудненнях слід використовувати засіб в концентрованому вигляді.
1. Для видалення іржі з бетону, кераміки, кам’яних поверхонь слід нанести засіб на оброблювальну поверхню за допомогою пензля, валика чи розпилювача рівномірним шаром. Через 10-20 хвилин змити залишки засобу водою. У разі потреби процедуру слід повторити. На період дії засобу поверхню потрібно захистити від впливу атмосферних опадів.
2. Видалення – перетворення іржі в захисну плівку на поверхні металів. Видалити з поверхні іржу, яка відшаровується. Пензлем з синтетичним ворсом чи синтетичною губкою нанести розчин на місця уражені корозією. На 20-30 хвилин, поки проходить хімічна реакція, поверхню слід захистити від впливу атмосферних опадів. Після обробки поверхню змити водою. Роботи проводити при температурі навколишнього середовища не нижче +5оС.

ВИТРАТА:

Витрата готового розчину 100-250 мл/м2.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:
Увага! Містить кислоту!
- При виготовленні робочого розчину й роботі з ним слід використовувати індивідуальні засоби захисту - окуляри, рукавички.
- При попаданні в очі, промити струменем протічної води, в разі потреби звернутися до лікаря. При попаданні на шкіру змити водою.
- Слід забезпечити достатню вентиляцію робочої зони.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ: - Пожежовибухобезпечний. - Слід транспортувати окремо від харчових продуктів. - Зберігати в щільно закритій тарі в недоступному для дітей місці. - Гарантійний термін зберігання концентрату 24 місяців.

СКЛАД: ортофосфорна кислота, комплексоутворювач, ПАР, вода.