ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ:

Icon 01 Будівництво та реконструкція споруд, ремонтні роботи
Icon 02 Виготовлення проектно-кошторисної документації
Icon 03
Послуги будівельної спеціалізованої техніки
Icon 04 Виробництво власної продукції
Всі наші об'єкти супроводжуються дизайнерським і технічним наглядом, який максимально чітко реалізує ваші побажання і мрії. Кожна будівельна операція виконується у супроводі досвідчених майстрів та виконробів з індивідуальним підходом до кожного випадку. Багато клієнтів приходить до нас за рекомендацією тих, що вже мали досвід роботи з ПП "Архбуд", оскільки результати наших робіт говорять самі за себе. А головне, ми цінуємо наших клієнтів і їхній час. Це - справа честі компанії "Архбуд".
І це не порожні слова - переконайтесь самі!
House

ДО ПОСЛУГ КОМПАНІЇ ВХОДИТЬ:

  • Зведення несучих та огороджуючих конструкцій будівель і споруд, фундаментів, металевих конструкцій, бетонних і залізобетонних монолітних будівель.
  • Капітальне будівництво споруд, котеджів, реконструкція будівель, фасадні роботи.
  • Монтаж конструкцій зовнішніх та внутрішніх інженерних мереж і систем.
  • Виготовлення проектно-кошторисної документації індивідуального та промислового будівництва з подальшим авторським наглядом і, за бажанням замовника, здійснення погодження проектно-кошторисної документації від початку проведення будівельних робіт до здачі об'єктів в експлуатацію.

ПОТРІБНА ДОПОМОГА?

Ви можете отримати безкоштовну консультацію одного з наших спеціалістів й отримати відповіді на свої запитання стосовно послуг чи продукції
Замовити дзвінок Переглянути контакти